خدمات طراحی وب سایت

img
img
img
img
shape
shape
محبوبیت:
اشتراک گذاری صفحه:

طراحی سایت

فرآیند طراحی یک وب سایت، آمیزه ای از هنرهای بصری، عناصر دیداری و توان مهندسی نرم افزار است که در قالب یک دکوراسیون دیجیتال به نام طراحی وب نهفته شده است که امروزه به عنوان اولویت اول برای هر کسب و کاری شناخته می شود. هر طراح حرفه ای وب با ایده پذیری از دیدگاه بازدید کنندگان صنوف مختلف براساس سفارش مشتری، اقدام به طراحی ویترین سایت با هارمونی های بین المللی UI و UX میکند تا بیشترین جذابیت را برای مشتریان وب سایت به ارمغان آورد. در کنار این موضوع هر طراح سایت حرفه ای جهت برآورده کردن نیاز های یک سئو کار نیز می بایست مواردی را در نظر داشته باشد که یکی از موارد اصلی سرعت وب سایت است که در طراحی سایت جزئی جدا ناپذیر از آن است و همواره می بایست مد نظر قرار گیرد.

فرآیند تهیه و تولید طراحی سایت

فرآیند تهیه و تولید یک وب سایت، فرآیندی است که مراحل مختلف را می بایست پشت سر گذارد تا یک خروجی بروز و بسیار زیبا را در کنار سرعت لود بسیار عالی داشته باشیم. به همین منظور توضیحی کوتاه و در عین حال مفید را در قسمت های مختلف جهت فرآیند یک طراحی یک وب سایت بروز در دسته بندی های زیر ذکر و نظر شما را به آن جلب می کنیم:

web design image

تاثیر طراحی منطقی UI در کسب وکارها

رابط کاربری یا همان UI از جمله مهمترین مراحل طراحی یک وب سایت می باشد. هر محصول اعم از دیجیتال یا حقیقی، دارای ویژگی کاربردی است که قابلیت استفاده از آن را فراهم می سازد. به عنوان مثال در ورودی بدون کلید و دستگیره عملا قابل استفاده نیست. رابط گرافیک طراحی UI نیز مانند یک کلید ورودی برای در نقش بازی می کند. به عنوان مثال یکی از پر کاربردترین قسمت های تعاملی هر وب سایت فورم های آن است که کاربر آن را پر می کند حال فرض کنیم که اگر یک متخصص UI این فرم را طراحی نکرده باشد چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟ بله کاربر بعد از پر کردن چند قسمت خسته شده و سایت را ترک می کند !

عملکرد UX در کسب و کارها

در واقع UX یک تعریف کلی از رفتار و احساسات کاربر در استفاده از کالایی است. در همین راستا UX یک وب سایت تعریف کننده تعامل یک کاربر با کالایی همچون وب سایت است. به عنوان مثال می توان مقایسه ای بین موبایل های پیشرفته امروزی و موبایل های قدیمی دکمه دار انجام می دهیم. در موبایل های قدیمی تعامل بین دستگاه و کاربر تنها محدود به استفاده از صفحه کلید بود و رویه خاص کلیدی را پشتیبانی می کرد. ولی امروزه موبایل های مدرن با استفاده از صفحه لمسی قابلیتی را در اختیار کاربر قرار می دهند که ارتباط بین کاربر و دستگاه را لذت بخش می کند. وب سایت های اینترنتی نیز به همین شکل با کاربر تعامل دارند هر کاربر که وارد سایت می شود می بایست به روش بسیار سهل به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشد تا ماندگاری و تعامل کاربر با سایت افزایش یابد. ایم معقوله در قالب معماری تخصصی UX می گنجد.

مزایای کد نویسی اختصاصی در کسب و کارها

در کد نویسی اختصاصی همان طور که از صفت آن کاملا مشخص است به صورت اختصاصی برای شما در قالب هایی مشخص و پیشرفته برای مشتری برنامه نویسی انجام می پذیرد. اغلب مشتریان امروزی متاسفانه ممکن است این سوال در ذهن شان شکل گیرد که خوب می شود با قالب های آماده نیز سایتی را آماده کرد. جواب ما نیز به سوال بلی است اما می بایست این مسئله را در نظر داشت که بارگذاری وب سایت به صورت آماده می تواند در آینده مشکلات عدیده ای را برای مشتری ایجاد نماید که باعث پائین آمدن کیفیت سایت و از دست دادن کاربر شود که در تجارت الکترونیک امروزی اتفاقی فاجعه بار است. بدین منظور برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است چه در سیستم های مدیریت محتوا و چه در سیستم های کدزنی از صفر از خدمات اختصاصی بهره مند شد.

مزیت یکپارچگی وب سایت

بعد از پشت سر گذاشتن مراحل UX، UI و کد نویسی یک وب سایت مرحله تکمیلی جهت بهینه سازی نهایی، اجرای مرحله یکپارچگی است. در این مرحله تمامی قسمت ها با یک دیگر در هم آمیخته و یک سایت وبی کامل را تشکیل می دهد منتها این در هم آمیختگی منجر به ایجاد نقطه های کوری در وب سایت می شود که الزاما می بایست آن ها را رفع نمود تا کاربران به سادگی هر چه تمام تر بتوانند با وب سایت ارتباط دوستانه بر قرار کنند. این یکپارچه سازی به صورت مستقیم به مدل کاربری سایت که می تواند شامل مواردی همچون فروشگاهی، شرکتی، خبری و... باشد مرتبط می شود.

مزیت پشتیبانی فنی

یکی از مهمترین مسائل مرسوم امروزی در خرید یک دستگاه، داشتن دفترچه راهنما و گارانتی است. مجموعه یک وب سایت نیز مانند یک دستگاه پیچیده می بایست الزاما از پشتیبانی فنی سازنده بر خوردار گردد. در واقع زمانی که یک وب سایت راه اندازی می شود به این معنا نیست که کار به اتمام رسیده است در واقع این تازه شروع کار است با افزوده شدن محتوا و بروز رسانی های متعدد ممکن یک وب سایت با مشکلاتی جدیدی مواجه شود. ازجمله حملات هکری بر اساس متدهای جدید، ناهمگونی بعد از ارائه افزونه و پکیج های جدید که تمامی این موارد می توانند به راحتی یک تجارت الکترونیک را در بازار رقابتی امروزه تحت تاثیر قرار داده و آن را زمین زند.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

سفارش طراحی سایت

هر سایت اینترنتی دارای امکانات گسترده ای است. بنابراین سفارش طراحی یک وب سایت به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که هر کدام از این پارامترها دارای ویژگی خاص خود هستند که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر روی هزینه وب سایت بسیار موثر است. سفارش هر طراحی وب سایتی دارای المان هایی است که در زیر به بعضی از آن ها می پردازیم:

web design images 2

طراحی سایت ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن یک وب سایت یکی از مهمترین المان های موثر بر روی جذب مشتری و سئوی سایت است. امروزه اکثر سایت های اینترنتی به صورت responsive بر روی دستگاه های قابل حمل مثل تبلت و موبایل بارگذاری می شوند و کمتر سایت مرجعی را می توان یافت که از این قابلیت دیگر برخوردار نباشد. یکی از ویژگی های که امروزه گوگل جهت رتبه دادن به سایت ها مورد بررسی قرار می دهد ریسپانسیو بودن است که به صورت دقیق توسط روبات های موبایلی گوگل مورد بررسی قرار می گیرند. یکی از تکنولوژی هایی که امروزه با توسعه نرم افزار های موبایلی در وب سایت رشد چشمگیری داشته است روش PWA است که جهت بارگذاری نسخه ی موبایلی یک وب سایت بسیار کاربردی است و وب سایت هایی که بر پایه این تکنولوژی تدوین شده اند را به راحتی می توان تبدیل به نرم افزارهای موبایلی و حتی ویندوزی کرد. گروه علم و فناوری آسا اسکریپت در سفارشات طراحی سایت برای مشتریان اولین موردی را که مد نظر قرار می دهد ریسپانسیو بودن سایت است و بنا به درخواست مشتریان قابلیت اضافه کردن تکنولوژی PWA را به این قبیل وب سایت ها را دارد.

سفارش ساخت انیمیشن مناسب جهت سایت

در برخی از وب سایت های نوین، بیشتر وب سایت های فناورانه با اسکرول کردن بر روی صفحه تصاویر متحرک بسیار جالبی را می توانید مشاهده کنید. این تصاویر معمولا با استفاده از کد های نوشته شده توسط svg و جاوا اسکریپت در وب سایت ها تولید می شوند اما در مواردی فرمت های gif نیز در وب سایت های قدیمی دیده می شود. گروه آسا اسکریپت با بهره مندی از طراحان و انیماتورهای حرفه ای و به نام، قابلیت پیاده سازی این انیمیشن ها به صورت کد نویسی شده را داراست. فرمت های svg معمولا با استفاده از نرم افزار تصویر ایلاستریتور ایجاد می شوند و فرمت های عکسی مانند gif توسط نرم افزار افتر افکت قابلیت تولید را دارند.

طراحی سایت اختصاصی

وب سایت های اینترنتی براساس تکنولوژی برنامه نویسی به دو دسته ی وب سایت های آماده و اختصاصی تقسیم بندی می شوند. طراحی سایت اختصاصی از نظر هزینه کرد، هزینه بسیار بالاتری را از نمونه های آماده به مشتری تحمیل می کند اما دارای مزیت های غیر قابل چشم پوشی نیز است. به عنوان مثال از نظر امنیت سورس کد این وب سایت ها در اینترنت در دسترس نیست ولی برای وب سایت های آماده این مشکل وجود دارد. از نظر سئویی نیز اغلب این وب سایت ها با توجه به سرعت بسیار بالایی که دارند به راحتی می توانند در رتبه های نخست گوگل قرار گیرند. گروه آسا اسکریپت با بهره گیری از گروه برنامه نویسان حرفه ای قابلیت طراحی سایت اختصاصی بر مبنای زبان های برنامه نویسی از قبیل php را داراست. جهت بهینه سازی سایت اختصاصی با قیمت های نازل تر این گروه می تواند از فریمورک های بروز و بسیار محبوبی مانند لاراول نیز در توسعه وب سایت های مشتریان خود بهره برد.

طراحی سایت وردپرسی

یکی از مزیت های بزرگ وردپرس راه اندازی انواع وب سایت های اینترنتی در کمترین زمان ممکن است. بیش از 80 درصد از وب سایت های اینترنتی توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس تهیه و تنظیم شده است. طراحی سایت توسط وردپرس در کنار کاهش زمان طراحی، دارای مزیت هزینه کمتری است که بر مشتری طراحی سایت وارد می کند سایت های وردپرسی نیز در دو قالب آماده و و اختصاصی شده تقسیم بندی می شوند که قالب های آماده از هزینه بسیار کمی برخوردار هستند که اغلب توسط اهل فن برنامه نویسان وب پیشنهاد نمی شوند. قالب های طراحی شده توسط برنامه نویسان برای وردپرس با سرعت خیلی بالاتر و امکانات بیشتر توصیه گروه آسا اسکریپت برای طراحی وب سایت های وردپرسی شما است.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

ابزار عمومی برنامه نویسی ما

ابزارهایی بروز و اختصاصی جهت ارتقا و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی

پی اچ پی

پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که برای طراحی و توسعه وب است و در 10 سال گذشته بسیار مورد استفاده قرار گرفته است

 • بروز رسانی متمادی
 • سرعت بسیار بالا
 • قابلیت مولتی پارادایم
 • متن باز و رایگان

لاراول

یکی از محبوب ترین فریمورک های نوشته شده به زبان php فریمورک لاراول است. عاملی که این فریمورک را از فریم ورک های دیگر متمایز می نماید عبارتند از:

 • طراحی خلاقانه
 • سرعت مثال زدنی
 • امنیت بالا
 • پشتیبانی مستمر گروه برنامه نویسان

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت، زبان برنامه نویسی سطح بالائی است که در فرآیند های سمت کاربر را مدیریت می کند. این زبان برنامه نویسی در مشخصات اکما اسکریپت تعریف پذیر است.

 • سرعت بالا
 • پشتیبانی تمامی مرورگرها
 • قابلیت پشتیبانی سمت سرور
 • قابلیت چند الگویی داشتن

انگولار

انگولار یک فریمورک ساختاری پایه ریزی شده بر اساس زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است که پویا شدن هر چه بهتر را برای صفحات داینامیک در سمت کاربر به ارمغان آورده است.

 • متن باز و رایگان
 • کدنویسی ساختاری
 • تزریق پزیری وابستگی
 • پیاده سازی سریع محیط تست

وردپرس

در واقع وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است که با زبان php نوشته شده است و امروزه اغلب سایت های عمومی با استفاده از سیستم وردپرس طراحی و پیاده سازی می شوند.

 • کاربری بسیار آسان
 • پلاگین های آماده در دسترس
 • امنیت فوق العاده
 • جامعیت و گستردگی

!!!با محاسبه گر سایت قیمت بروز سایت را بدست آورید

 • طراحی سایت شرکتی

  دنیای پیشرفته امروزه بر پایه ارتباطات بنا نهاده شده است. در این دنیا هیچ تجارت موفقی بدون بدون داشتن وب سایتی امکان پذیر نیست. وب سایت شرکتی یا به اصطلاحی Business website، سایتی در مقیاس کوچک است که اطلاعاتی جامع درباره فعالیت یک شرکت در اختیار مراجعه قرار می دهد. اغلب مراجعه کنندگان به این دسته از وب سایت ها افرادی هستند که بعد از باز کردن مرورگر خود اقدام به وارد کردن آدرس اینترنتی از روی معرفی نامه سایت می کنند. بدین منظور این دسته از سایت ها جهت حفظ کاربران خود می بایست تمامی محصولات خود را به شکلی مهندسی شده در صفحه نخست به نمایش در آورند.

 • طراحی سایت شخصی

  امروزه با پدید آمدن شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام احساس می شود که وب سایت های شخصی دیگر کاربردی خاصی نداشته و امری بیهوده است. ولی می بایست این مسئله را در نظر داشت که شبکه های اجتماعی دارای محدودیت های زیادی از نظر طراحی قالب و مطلب گذاری هستند و نمی توانند به تنهایی جای خالی یک دامنه اینترنتی و طراحی چشم نواز را پر کند.

 • طراحی سایت فناورانه

  یکی از نیازهای اولیه شتابدهنده ها بارگذاری وب سایتی مناسب، جهت فعالیت های استارتاپی است. وب سایت های مدرن استارتاپ ها معمولا از قالبی مدرن و چشم گیر با وکتور ها و عکس های نقاشی شده زیبا بهره می برند که همین باعث شده است تا نیازمند مهندسی خاص جهت ایجاد هارمونی گرافیکی گردد.

 • طراحی سایت فروشگاهی

  با گسترش روز افزون فناوری اطلاعات به ویژه در زمینه تعاملات اینترنتی، هر کسب و کار موفق نیازمند حضوری قدرتمند و مستمر جهت ارائه و فروش محصولات فروشگاهی خود در زمینه کاری خود است. این نیاز تنها با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در کنار حضوری فعال در شبکه های اجتماعی امکان پذیر است. به جرعت می توان گفت که عدم حضور در این بازار وسیع برابر با شکست در آینده ای نه چندان دور است.

 • طراحی سایت تک صفحه

  سایت تک صفحه ای، سایتی است که صورت مختصر بدون تغییر صفحه ی مروگر کسب و کار شما را به طور مختصر در بازدید عموم قرار می دهد. تکنولوژی سایت های تک صفحه ای از جدیدترین متد های طراحی وب است که به مرور زمان در حال باز کردن جای خود در بین کاربران و طراحان وب است.

!!!با محاسبه گر سایت قیمت بروز سایت را بدست آورید