خدمات سئو

img
img
img
img
shape
shape
محبوبیت:
اشتراک گذاری صفحه:

خدمات سئوسایت

فرآیند پیاده سازی سئو آمیزه ای از هنر نویسندگی یک نویسنده و دقت مثال زدنی یک مهندس خبره است که خود را در بطن یک متن حرفه ای نوشته در یک وب سایت بروز و پر بازدید قرار می دهد. امروزه سئو و فرآیند تولید محتوا بر پایه سئو برای یک درگاه وب به جزئی جدا ناپذیر از آن مبدل گشته است و نیاز به این حرفه با توجه به رقابت سنگین وب سایت های اینترنتی جهت کسب مقام نخست گوگل تا جائی رشد پیدا کرده که در دانشگاه های معتبر دنیا واحد های درسی برای دانشجویان در رشته مهندسی کامپیوتر و مدیریت در نظر گرفته شده است. خدمات سئوی سایت جزء مواردی است که در صورت سفارش مشتری می توان بر روی سایت اعمال کرد. هر سایتی در مرحله بعد از طراحی جهت گرفتن رتبه در موتورهای جست و جو مثل گوگل می بایست فرآیند تولید محتوا و سئو را طی کند.

فرآیند سئوی سایت

همانطور که بیان شد فرآیند سئوی سایت یک فرآیند مهندسی بسیار پیچیده و ظریف است. این فرآیند از این منظر بسیار پیچیده شده است که روز به روز با گسترش روز افزون وب سایت های اینترنتی و پیچیدگی هایی که این رقابت ها برای کسب رتبه برتر در بین میلیون وب سایت دارند باعث شده است تا موتور های جست و جو رو به آپدیت سیستم های اسپایدر خود آورند و همین باعث شده است تا سئو تبدیل به یک فرآیند بسیار پیچیده و بسیار سخت گردد. در ادامه این قسمت با مواردی از فرآیند سئو توسط متخصصان آسا اسکریپت صورت می پذیرد آشنا می شویم:

seo services design

انتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت کسب و کار اینترنتی

برای شروع مراحل سئو ابتدا می بایست کلمات کلیدی و بروز مرتبط با کسب و کار اینترنتی را پیدا کنیم. اهمیت این بخش در این است که اگر این کلمات به درستی انتخاب نشوند هیچگاه سایت اینترنتی مقام پایدار رتبه یکم را دریافت نخواهد کرد و تمام هزینه های یک پروژه فروشگاه اینترنتی به راحتی هرچه تمام تر می تواند هدر رود. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب نیاز به ابزار و نرم افزارهای خواستی است. برخی از این نرم افزارها به صورت رایگان و برخی دیگر به صورت لایسنس دار ماهانه در اختیار وب مستران قرار می گیرد.

نقش عنوان مناسب در جذب مشتری

اولین متنی که در جست و جوی گوگل به نمایش در می آید عنوان مقاله و یا صفحه است. داشتن جمله متناسب و جذاب برای یک کاربر که جست و جو را انجام می دهد جزو اولویت ها است و در واقع همین عبارت جذاب است که باعث بالا رفتن کلیک خوری سایت و در نتیجه بالا رفتن رنک سایت می شود. در کنار این موضوع و سر تیتر جذاب نباید این مورد را فراموش کرد که محتوای متن در سایت نیز می بایست در کنار سرتیتر جذاب قرار گرفته و این دو مورد مکمل یک دیگر باشند تا پارامترهای ماندگاری در سایت نیز افزایش یابد.

آنالیز رقیبان اینترنتی کسب و کار خودمان

این مرحله به صورت موازی با مرحله قبلی پیش می رود. در واقع هنگامی که یک کلمه کلیدی را که مناسب محتوای وب سایت پیدا می کنیم تازه کار شروع می شود. می بایست این کلمه را با استفاده از ابزار آنالیز گوگل جست و جو کنیم و جایگاه آن را بین کاربران و رقیبان اینترنتی پیدا کنیم و ببینیم که آیا رقیبان ما نیز از این عبارت در سایت خود استفاده کرده اند یا خیر !؟ یا اگر استفاده کرده اند چه ترکیبی با کلمات دیگر دارد و جملاتی که با مجموعه از کلمات ایجاد نموده اند در کدام قسمت از متن قرار دارد. تمامی این موارد مهم در قالب مرحله آنالیز سئو در وب سایت می گنجد.

متا چیست و چرا مهم است ؟

هر صفحه اینترنتی می بایست دارای نوشته متا بر طبق الگوی مناسب باشد. متا در واقع به آن قسمتی از سایت گفته می شود که بعد از عنوان در درون جست و جوی گوگل به نمایش در می آید و حاوی برخی از کلمات کلیدی است. متا در واقع چکیده متن پیشروی خواننده است. تقریبا در اغلب سایت ها سئو کاران بی خیال این قسمت از سئو می شوند که امری کاملا اشتباه است و ممکن است با گذر زمان تعداد کلسک خوری سایت را بسیار پائین آورده و مشکلات عدیده ای را به وجود آورد.

سئوی داخلی چه اثری بر روی کسب و کار می گذارد ؟

سئوی داخلی در واقع لینک دهی درون سایتی است. متن یک مقاله هنگامی ارزشمند می شود که روند تحریریه آن به گونه ای باشد که طبق یک روال مشخص پیش برود تا اثر بخشی مقاله افزایش یابد. این موضوع را به شکلی ساده تر اینطور می توان بیان کرد که لینک دهی داخلی در هر متنی مثلا به مقاله ای که قبلا نوشته شده باعث خواهد شد کاربری که در حال مطالعه یک موضوع است اگر با کلمه یا موضوعی آشنائیت نداشته و شما نیز قبلا درباره آن موضوع مطلبی را نوشته اید آن کاربر به آن لینک ورود پیدا کرده و مسیر هدایت خواننده متن ادامه یافته و منتج به بالا رفتن سئو سایت گردد و یا به عبارت خودمونی کلیک خوری سایت بالا رود.

سئوی خارجی چه فرقی با سئوی داخلی دارد ؟

داشتن سئوی خارجی یکی از ملزومات هر وب سایتی است. سئوی خارجی تشکیل دهنده رابط سایت شما با یک سایت دیگران است. این سناریو دقیقا در دنیای فیزیکی نیز قابل درک است. در بیشتر موارد جلو برنده یک شخص لینک ها و ارتباطاتی است که آن فرد با دیگر افراد جامعه دارد این ارتباطات باعث خواهد شد که آن فرد در جامعه کاری شناخته شده و مراجعات آتی به سمت و سوی این حرفه کشیده شود. این موضوع دقیقا در موتور های جست و جو گر نیز صادق است. ای ن موتورها از این ارتباطات جهت نمره دهی به یک سایت بهره می برند.

آیا عکس ها نیز در کسب و کار مهم هستند ؟

جواب به این سوال آری است. عکس ها نیز می توانند در کسب و کار و بالا بردن سئو سایت نقش به سزائی را ایفا کنند. هر عکسی در سایت دارای یک ویژگی به نام Alt است. فلسفه تگ Alt در ابتدای به وجود آمدن بیشتر در این جهت بود که عکسی به درستی بارگذاری نشد این متن به کاربر کمک کند تا موضوع عکس را درک کند. اما با رشد کردن فضای اینترنت و به وجود آمدن موضوعی به نام سئو این تگ باعث شد تا موتور های جست و جو از این مزیت استفاده کرده و از محتوای عکس آگاه شوند. به همین دلیل Alt یک موضوع اساسی در سایت است و می بایست در سئو مد نظر قرار گیرد.

سرعت بارگذاری یک وب سایت برای سئو مهم است.

از جمله مسائل مهم برای هر وب سایت user friendly بودن و یا در فارسی کاربر پسند بودن است. سرعت بارگذاری وب سایت نقش بسزائی را در کاربر پسند بودن سایت دارد و موتور های جست نیز اهمیت زیادی را برای آن قائل می شوند. اگر سایتی سریع لود نشود باعث می شود که کاربر خسته و دیگر به سایت باز نگردد و این برای یک کسب و کار فاجعه بزرگی است. برای بالا بردن سرعت یک وب سایت راه کارهای زیادی وجود دارد که نیازمند دانش کد نویسی و شبکه است که در این متن کوتاه نمی گنجد.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

سفارش سئو سایت

هر وب سایتی در هر موقعیت و دسته ای نیازمند به سئو است. در بیشتر موارد سئوی یک درگاه اینترنتی حتی از طراحی خود سایت نیز ممکن است مهم تر شود. این فرآیند معمولا برای سایت های فروشگاهی بیشتر نمود پیدا می کند تا وب سایت هایی که به منظور مصارف شخصی و شرکتی طراحی می شوند. دلیل روشن این موضوع این است که فروشگاه های اینترنتی جهت فروش تجهیزات داخل ویترین سایت طراحی می شوند و رابطه ی بین اغلب فروشندگان و مشتریان وابستگی شدیدی به رتبه های نخست دارد. جهت سفارش سئو سایت می توانید با همکاران ما در سایت علم و فناوری جهت سئوی سایت خود در ارتباط باشید.

seo services designs 2

طراحی سایت ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن یک وب سایت یکی از مهمترین المان های موثر بر روی جذب مشتری و سئوی سایت است. امروزه اکثر سایت های اینترنتی به صورت responsive بر روی دستگاه های قابل حمل مثل تبلت و موبایل بارگذاری می شوند و کمتر سایت مرجعی را می توان یافت که از این قابلیت دیگر برخوردار نباشد. یکی از ویژگی های که امروزه گوگل جهت رتبه دادن به سایت ها مورد بررسی قرار می دهد ریسپانسیو بودن است که به صورت دقیق توسط روبات های موبایلی گوگل مورد بررسی قرار می گیرند. یکی از تکنولوژی هایی که امروزه با توسعه نرم افزار های موبایلی در وب سایت رشد چشمگیری داشته است روش PWA است که جهت بارگذاری نسخه ی موبایلی یک وب سایت بسیار کاربردی است و وب سایت هایی که بر پایه این تکنولوژی تدوین شده اند را به راحتی می توان تبدیل به نرم افزارهای موبایلی و حتی ویندوزی کرد. گروه علم و فناوری آسا اسکریپت در سفارشات طراحی سایت برای مشتریان اولین موردی را که مد نظر قرار می دهد ریسپانسیو بودن سایت است و بنا به درخواست مشتریان قابلیت اضافه کردن تکنولوژی PWA را به این قبیل وب سایت ها را دارد.

بهینه سازی رتبه سایت

تمامی صاحبان کسب و کارهای مختلف همواره علاقه زیادی به جذب مشتری دارند. امروزه با توسعه زیر ساخت دیجیتال به ویژه شبکه های اجتماعی و جست و جوی گوگل، مغازه ها و محل های کسب و کارها به صورت مجازی وارد سایت های اینترنتی شده اند و علمی به نام دیجیتال مارکتینگ را به مدیریت اضافه کرده اند. یکی از زمینه هایی که متخصصین دیجیتال مارکتینگ در برنامه ریزی های خود به آن بسیار توجه دارند بحث بهینه سازی رتبه سایت است که جزئی از مجموعه بزرگ تخصص سئو است. بهینه سازی رتبه سایت به عوامل مختلف زیادی وابسته است که در بالا در طی فرآیند به آن اشاره شد.

خدمات سئو تکنیکال

فرآیند انجام سئو تکنیکال شبیه به همان مراحلی است که در قسمت قبل (سئو) به آن اشاره کردیم. تفاوت بین سئوی تکنیکال و سئوی سایت را اگر بخواهیم برای شما خواننده محترم به زبان ساده شرح دهیم می توان گفت که سئوی تکنیکال عبارت است از جمع آوری، دسته بندی و مقایسه مهندس گونه ی اطلاعات بروز حاصل از فرآیند جست و جو های کاربران در موتورهای جست و جویی مانند گوگل، بینگ و یاندکس. در مرحله بعد انالیز این اطلاعات را یک سئو کار تکنیکال می بایست مد نظر قرار دهد تا با مشخص کردن یک مسیر برای سئو کار سایت توسعه هر چه بهتری پیش روی رتبه بندی آن سایت قرار دهد. در بیشتر موارد هر دو تکنیک سئوی تکنیکال و سئوی سایت در یک فرد متخصص سئو خلاصه می شود اما خدمات سئوی تکنیکال جزئی مهم از فرآیند انجام سئو است که می بایست حتما مورد نظر قرار گیرد.

سئوی سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی از جمله وب سایت هایی هستند که سئوی آن ها بسیار با اهمیت است. هدف از راه اندازی یک سایت فروشگاهی، فروش محصولات در درون آن سایت است و این مورد تنها هنگامی اتفاق خواهد افتاد که آن وب سایت در موتورهای جست و جو دارای رتبه ی بالایی باشد. این مورد تنها با سئو کردن آن وب سایت امکان پذیر است پس در اکثر وب سایت های فروشگاهی سئو حتی بر طراحی و برنامه نویسی می تواند سبقت بگیرد. شما مشتری محترم سایت آسا اسکریپت می توانید با همکاران ما جهت سئوی سایت فروشگاهی خود در تماس باشید.

سئوی سایت شخصی

امروزه سایت های شخصی یکی از پر کاربردترین وب سایت ها در گستره شبکه ی جهانی اینترنت است. اما با به وجود آمدن شبکه های اجتماعی ممکن است این سوال به ذهن هر فردی خطور کند که دیگر چه نیازی به وب سایت شخصی است ؟ در جواب به این سوال می توان گفت که سایت شخصی تحت دامنه ای مختص فرد برای هر فرد با هر سلیقه و کاری می تواند بسیار مفید تر از کانال های شبکه های اجتماعی باشد و اعتباری برای کار و تجارت آن فرد شود. اما سئوی سایت های شخصی چی ؟ آیا سایت شخصی نیاز به سئو دارد. در جواب باید گفت که سئو برای یک سایت شخصی به خود شخص و تجارتی که دارد بر می گردد. بعضی از افراد بر روی سایت شخصی خود ممکن است خدماتی را ارائه می دهند مانند وکلا و پزشکان و علاقه مند هستند که در آن زمینه کاری دارای رتبه خوبی باشند که اینجا سئوی سایت در آن زمینه به مسئله ای بسیار مهم مبدل می گردد. در کل معمولا مالکان سایت های شخصی بیشتر ترجیح می دهند تا بازدید کنندگان از سایتشان بیشتر به صورت مستقیم توسط معرفی وارد سایت شوند و نمی خواهند هزینه ای در زمینه سئوی سایت داشته باشند.

سئوی سایت شرکتی

سایت های شرکتی نیز تقریبا مانند سایت های شخصی هستند با این تفاوت که سایت های شرکتی بیشتر مالکیت حقوقی دارند تا حقیقی و دامنه سایت نیز براساس نامگذاری شرکت مشخص می گردد. متاسفانه یکی از مشکلاتی که همواره در وب سایت های شرکتی نمود بسیار چشم گیری دارد عدم اهمیت صاحبان کسب وکار به سئوی وب سایت شرکت خود است. به همین دلیل اکثر شرکت ها هزینه کرد در زمینه سئوی سایت خود را اصراف منابع مالی می دانند! با این وجود شرکت هایی نیز وجود دارند که فرآیند سئو سازی سایت خود را به خوبی انجام داده و بازخورد های بسیار عالی از این کار خود گرفته اند و حتی توانسته اند برند سازی شرکت خود را براساس همین موارد به انجام برسانند.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape

ابزارهای عمومی سئو ما

ابزارهایی بروز و اختصاصی جهت ارتقا و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی

گوگل آنالیتیکس

ابزار بسیار کاربردی آنالیز وب سایت گوگل که هر وب سایتی با هر شرایطی نیاز به راه اندازی این سرویس بر روی وب سایت است.

 • جامعیت
 • رایگان
 • بروز رسانی مداوم
 • رابط کاربری زیبا

آنالیزر یوآست

یوآست در واقع قوی ترین پلاگین سئو در وردپرس است اما در سایت این شرکت ابزاری مناسب جهت آنالیز سئو قرار داده شده است.

 • طراحی خلاقانه
 • سرعت مثال زدنی
 • دقت بالاا
 • پشتیبانی مستمر گروه برنامه نویسان

وب سایت های مشابه

سیمیلار وب یا وب سایت های مشابه سایتی است که توسط شرکت آمازون پشتیبانی می شود و با آن به راحتی می توان جایگاه رقبا را تشخیص داد

 • امکانات فراوان
 • پشتیبانی گروه آمازون
 • مقیاس پذیری بالا
 • سرعت مثال زدنی

جی متریکس

جی متریکس در واقع وظیفه آنالیز یک وب سایت را برعهده دارد. این ابزار با بررسی یک سایت نکات ریز سئو آن را پیدا کرده و به توسعه دهنده پیشنهاد می دهد

 • پایگاه داده جامع
 • وارسی با دقت
 • امکان مقایسه
 • امکانات رایگان فراوان

ابزار کلمات

پیدا کردن کلمات پر کاربرد و کلیدی برای نوشتن یک مقاله را می توان به این سایت سپرد تا همواره مقالات بروز، دسترس پذیر و سئو شده داشته باشیم

 • کاربری بسیار آسان
 • پلاگین های آماده در دسترس
 • امنیت فوق العاده
 • جامعیت و گستردگی

!!!با محاسبه گر سایت قیمت بروز سایت را بدست آورید